امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

تقدیر از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در همایش روز جهانی معلولین با حضور معاون سیاسی، اجتماعی وامنیتی استانداری زنجان

در همایش روز جهانی معلولین که با حضور دکتر مردای نافچی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و  جمعی از مسئولین استانی  در مورخه ۹۸/۹/۱۲برگزار شد،  از تلاش های مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای نقش بارز و ارزشمند در به ثمررساندن طرح ها و برنامه های توسعه محور و توانمندسازی جامعه هدف سازمان بهزیستی با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group