مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

تقدیر از بسیجیان نمونه

تقدیر از بسیجیان نمونه

طی مراسمی که به همت پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مدیرکل ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان، معاونین و کارکنان بنیاد مسکن استان  برگزار شد از آقایان  روح ا… فرجیان، سید علی موسوی،  کامیارجعفری و خانم رضایی به عنوان بسیجیان نمونه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تقدیر به عمل آمد. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بسیجی بودن را افتخار دانسته و به فرهنگ و تفکر بسیج از مهمترین دیدگاه های امام (ره) در راه دفاع از انقلاب اسلامی اشاره کردند و افزودند پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن استان در اشاعه این فرهنگ و تفکر نقش مهمی دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group