امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

تقدیر از بانوان همکار بنیاد مسکن استان به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه زنجان

طی مراسمی که با حضور آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد، از برخی همکاران در زمینه های مختلف به ویژه بانوان همکار به مناسبت هفته عفاف و حجاب تقدیر به عمل آمد.

در ابتدا حضرت آیت الله خاتمی حجاب را از مهم‌ترین اولویت‌ها و دغدغه‌های جامعه اسلامی دانست و گفت: حجاب و عفاف که یک دستور دینی است از مسائل مهم و کلیدی جامعه ما به شمار می آید.

وی ادامه داد: رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش می‌ آفریند، بلکه می تواند خانواده، اجتماع و … را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

حضرت آیت الله خاتمی ضمن تبریک به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) گفت: ازدواج از منظر دین مبین اسلام یک امر پر اهمیت بوده،  اما در شرایط کنونی با چالش‌های متعددی روبرو شده است.

نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان تصریح کرد: تاریخ اسلام ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س)را از مستحکم‌ترین پیوندها یاد کرده و آن را الگوی موفقی برای جوانان می‌داند تا با الهام گرفتن از ساده‌زیستی آنان در زندگی خود به آرامش برسند.

گفتنی است در پایان مراسم، از بانوان همکار با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group