امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

تجلیل از همکاران بازنشسته با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان

 

طی مراسمی که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، معاونین و کارکنان این نهاد در مورخه ۹۸/۵/۳ برگزار شد، از خدمات و فعالیت های ارزشمند همکاران بازنشسته در این نهاد انقلابی تقدیر به عمل آمد.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه، خدمت به جامعه و مخصوصا محرومین کشور، یک سنت حسنه است ، افزود: بازنشستگان بنیاد مسکن، نیروهایی هستند که بزرگترین سرمایه زندگی یعنی عمر گرانمایه شان را در راه خدمت در این نهاد انقلابی صرف کرده اند.

وی با اشاره به جایگاه و مقام بازنشستگان اظهارداشت : بازنشستگان دارای کوله باری از تجربه، فکر و اندیشه هستند و باید از تجربیات آنها نهایت استفاده شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه است.

در پایان با اهدای لوحی از خدمات دو همکار بازنشسته این نهاد انقلابی تقدیر به عمل آمد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group