امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

تجلیل از مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به منظور تلاش در جهت تحقق اهداف سازمانی و عملکرد مطلوب در این حوزه، همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی

در جلسه شورای هماهنگی مدیران  از مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به منظور تلاش در جهت تحقق اهداف سازمانی و عملکرد مطلوب در این حوزه، همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد.

مهندس خواجه ای با بیان اینکه، در دنیای امروز و در تمامی نظام های اجتماعی و مدیریتی، روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند، افزود: نقش روابط عمومی و حیطه و تأثیر فعالیت آن در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی در سطح خرد و کلان بر هیچکس پوشیده نیست و به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی خود می تواند سازمان را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهد، چراکه روابط عمومی، یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی به شمار می آید.

وی ادامه داد: روابط عمومی صاحب سبک، به عنوان حلقه اصلی ارتباطات میان مدیران، کارکنان و جامعه، مسئولیتی خطیر به عهده دارند و همواره می کوشند تا خود نمونه ای از ارزش های سازمانی باشند و با فعالیت های خاص خود ارزش را به اثبات رسانند.

در پایان جلسه از سرکار خانم مینا الماسی مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اهداء لوحی از سوی مدیرکل این نهاد  تقدیر به عمل آمد. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group