امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

تجلیل از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

تجلیل از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

طی برنامه ای با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاونین و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مراسم تجلیل از جانبازان بنیاد استان مصادف با ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز برگزار گردید . حاجی زاده  در جمع کارکنان و جانبازان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فداکاری و دلاوریهای جانبازان هشت سال دفاع مقدس را در پاسداشت ارزشهای انقلاب قابل تقدیر دانست و افزود : بی شک آسایش و امنیت کنونی ملت ایران مدیون خون شهدا و جانبازان و ایثارگران می باشد و ما نیز باید به وظایف خود در قبال این عزیزان جامه عمل بپوشانیم . دراین مراسم حجت الاسلام و المسلمین به بیان نکاتی در مورد زندگانی علمدار کربلا پرداخت و به مقام والای آن حضرت اشاره داشته و جانبازان بنیاد استان را مایه خیر و برکت در این نهاد دانست .در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از جانبازان بنیاد مسکن انقلاب استان ( آقایان حسن نصیری، حبیب اله رحمتی، سعید اسلامی ، حسین احمدی امیر، مسلم رضایی و جلال الدین داوودی ) تقدیر به عمل آمد. .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group