مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

تاکید مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بر عملکرد مطلوب بنیاد مسکن در امور مرتبط با ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

 

نشست ارزیابی عملکرد دستگاه ها در حوزه امور ایثارگران در بنیاد مسکن استان زنجان در روز پنج شنبه ۳ مردادماه با حضور خدایی مشاور استاندار در امور ایثارگران ،مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد ، کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ، معاونین بنیاد مسکن استان و سایر اعضای هیئت ارزیابی برگزار شد.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد گزارش کاملی از وضعیت ایثارگران شاغل در بنیاد مسکن استان اهمیت تکریم این عزیزان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه همگان دانسته و افزود: هر آنچه که امروز به عنوان آرامش و امنیت در نزد ماست مدیون خون پاک شهدا و جانبازی های ایثارگران ایران اسلامی هستیم .

وی به رعایت تمامی قوانین و بخشنامه های ابلاغی در خصوص ایثارگران در بنیاد مسکن استان اشاره کرده و گفت: بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی تلاش مضاعفی در این زمینه دارد.

در ادامه کاظمی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن در راستای اقدامات انجام شده فعالیت های این نهاد در راستای ترویج فرهنگ حسینی و ایثار شهادت را بسیار مطلوب عنوان کردهو ادامه داد: امیدواریم سایر سازمان ها نیز اقداماتی از این جنس داشته باشند.

وی از تعاملات بنیاد مسکن با بنیاد شهید استان اعم از ساماندهی مزار شهدا و سایر برنامه های فرهنگی تقدیر و تشکر نمود.

در پایان خدایی با اشاره به فعالیت های فرهنگی بنیاد مسکن و توجه ویژه این نهاد به حوزه ایثارگران و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار فعالیت های بنیاد مسکن را شایسته تقدیر دانست وخاطر نشان کرد: تمامی موارد مورد ارزیابی در حوزه ایثارگران در بنیاد مسکن در سطح عالی به انجام رسیده است .

در پایان این جلسه از دو جانباز ۷۰ درصد شاغل در بنیاد مسکن استان آقایان حاج حسن نصیری و حاج حبیب الله رحمتی با اهدای لوحی تجلیل به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group