امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

تاسیس انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان سلطانیه

تاسیس انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان سلطانیه

جلسه تأسیس انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان با حضور نصیری مدیر مشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) استان ، وهابی وطن مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان، خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه ، بابائی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان  سلطانیه و تنی چند از مسئولان شهرستاندر مورخه  ۱۳۹۴/۰۳/۱۷در محل فرمانداری شهرستان سلطانیه برگزار گردید. خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه با استقبال از تأسیس این انجمن و توجه جدی به قشر محروم جامعه، از تلاشهای بنیاد مسکن در این راستا قدردانی نمود. در پایان حاضرین جلسه پس از قرائت اساسنامه اولیه با تشکیل انجمن موافقت نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group