امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

بیانیه نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درخصوص خدمات ریاست فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جناب آقای مهندس علیرضا تابش

سمه تعالی

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ و َإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

🔶دست تقدیر الهی بر آن قرار گرفت که یکی از شایسته ترین مدیران کارآمد و توانا و متعهد و اخلاق مدار کشور به دیدار حق نائل شود.

♦️مرحوم جناب آقای مهندس علیرضا تابش در دوره شانزده ساله مدیریت موثر و ارزنده و خدمات صادقانه و خالصانه‏اش در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان یادگار پر برکت و صدقه جاریه امام راحل(ره)، منشاء خدمات با ارزش و اثرات خیر و ماندگار بسیاری برای مردم ایران بویژه اقشار محروم در عمران و آبادانی و ایجاد مسکن و محیط مناسب در شهر و روستا و نیز نوسازی و بهسازی مناطق خسارت دیده از سوانح طبیعی گردید و به شهادت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از جمله مدیران کارآمد و پاکدست و پرتلاش نظام جمهوری اسلامی بود.

🔶ایشان با کارنامه پربار و عملکرد خستگی ناپذیر در خدمتگزاری بی‏حاشیه و پاسخگو و در همراهی و همدلی بی تبعیض و بی منت با مردم، توانست الگویی موفق از مدیریت کارآمد به یادگار گذاشته و با توشه‏ای پربار از ایمان و عمل صالح و دعای خیر مردم، به لقاء الله نائل گردد.

♦️اینجانب به نیابت از خانواده بزرگ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که این ایام در سوگ فقدان جانسوز مدیری گرانمایه و دلسوز داغدار است، از پیام تسلیت التیام بخش رهبر معزز و عظیم الشان انقلاب اسلامی، روسای محترم قوای سه‏گانه، رئیس جمهور محترم منتخب و کلیه مقامات محترم کشوری و لشکری تشکر و قدردانی می‏نمایم و از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم آن فقید سعید را مورد رحمت و مغفرت الهی قرار داده و مهمان خوان رحمت واسعه‏ اش نموده و برای مردم ایران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خیر کثیر مقدر فرماید و از مدیران و کارکنان متعهد و کاردان این نهاد مقدس خواستارم نهایت مساعی و اهتمام خود را در جهت انجام بهینه وظایف و تحقق مطلوب اهداف متعالی سازمانی بکار گیرند.

اَللّهُمَّ اجْعَلْها عِنْدَک فِی اَعْلی عِلّیینَ

👈حسین روحانی نژاد_نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group