امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت هفته نیروی انتظامی : دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با فرمانده نیروی انتظامی استان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه نجفی معاون پشتیبانی این نهاد در روز سه شنبه مورخه ۹۸/۷/۱۶ با سردار جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار  مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، از  خدمات و زحمات شبانه روزی فرماندهی محترم نیروی انتظامی تقدیر نمود و گفت: نیروی انتظامی همواره در خدمت مردم استان بوده و با  اقتدار کامل ، در راه تامین امنیت مردم  و توسعه و پیشرفت استان گام های ارزشمندی برداشته است.

وی ادامه داد: امنیت و آرامش موجود در جامعه مدیون تلاش های خالصانه و ایثارگرانه همه نیروهای پرتلاش در نیروهای مسلح و انتظامی کشور است.

صنعتی منفرد،  ضمن ارائه گزارشی از فعالیت و اقدامات این نهاد،  خدمت رسانی به نیازمندان و محرومین جامعه را از مهمترین وظایف و اولویت های بنیاد مسکن دانست و افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز  به عنوان نهادی که پس از انقلاب ایجاد شده، سهم بسزایی در خدمت رسانی به کشور به ویژه روستاییان داشته است، به طوری که رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که گستره این ماموریت از جانب امام خمینی (ره)  بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شد.

صنعتی منفرد ادامه داد: مسئولیت برنامه ریزی، تامین زمین و انجام مطالعه ها و تهیه طرح های لازم برای احداث پروژه های مسکن برای افراد کم درآمد، اجرای طرح هادی روستایی، صدور اسناد مالکیت روستایی با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک ، اجرای طرح بهسازی بافت با ارزش روستایی و ساماندهی کالبدی سکونتگاههای روستایی، ،بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی و تجاری شهرها و روستاها متناسب با ظرفیتها و قابلیت ها و اجرای طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی از برخی خدمات ارائه شده از سوی این نهاد به اقشار کم درآمد است.

در ادامه سردار جهانبخش ضمن تقدیر از زحمات  مدیرکل بنیاد مسکن استان به ویژه در سطح روستاها، افزود: خوشبختانه امروزه این نهاد با استفاده از  فرصت‎‎ها و پتانسیل‎‎ها توانسته خدمات برجسته و ارزشمندی  را در راستای کمک به محرومین جامعه با حفظ کرامت انسانی ارائه کند.

وی بر تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی در خصوص تامین امنیت و توسعه استان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه، خدمت به مردم دارای اجر و ثواب اخروی است، نیروی انتظامی همواره در کنار سایر دستگاه های اجرایی استان و تعامل مطلوب  به ویژه با بنیاد مسکن، در راستای ارتقاء جایگاه استان در زمینه های مختلف و حل مشکلات محرومین تلاش خواهد نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group