امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بهره برداری از  ۴ هزار و ۹۴۰مین  واحد مقاوم سازی شده در شهرستان طارم

همزمان با ایام‌الله دهه فجر چهار هزار و ۹۴۰ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در شهرستان طارم به بهره برداری رسید .

این واحد که از طریق تسهیلات طرح ویژه بهسازی ومقاوم سازی مسکن روستایی ساخته شده بود، به بهره‌برداری رسید.
در راستای مقاوم سازی و نوسازی مسکن روستایی و شهری نیز ۲۰ پروژه از سوی این نهاد انقلابی در ایام اله دهه فجر به صورت نمادین در تمامی شهرستان‌ها افتتاح می‌شود.

اولویت ما در حوزه روستایی توجه به مقاوم سازی مسکن روستاییان است که در این راستا تسهیلات ویژه‌ای برای مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی از سوی دولت، توسط بنیاد مسکن استان و بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است.
گفتنی است، در سطح استان زنجان ۹۱ هزار و ۲۶۵ واحد مسکونی روستایی شناسایی شده است، تا به امروز بیش از ۴۷هزار و ۳۱۴واحد مسکونی روستایی در سطح استان زنجان مقاوم‎سازی شده و از تسهیلات ویژه نوسازی و بهسازی مسکن استفاده کرده‎اند.
این تسهیلات با کارمزد ۵ درصد تا سقف ۲۵ میلیون تومان به واحدهای مسکونی روستایی وشهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اعطا می‌شود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group