مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بهره برداری از آسفالت روستاهای شهرستان سلطانیه با اعتباری بیش از ۶۵۰ میلیون تومان همزمان با ایام الله دهه فجر

همزمان با ایام الله دهه فجر، آسفالت روستاهای شهرستان سلطانیه با اعتباری بیش از ۶۵۰ میلیون تومان از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری به بهره برداری رسید.

این مراسم که با حضور مهندس نبی لو مدیر بنیاد مسکن سلطانیه و جمعی از مسئولین شهرستانی صورت گرفت؛ آسفالت روستاهای خیرآباد با مساحت ۶۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۹۰ میلیون تومان و روستای حسین آباد با مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و بااعتبار ۲۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

همچنین  ۲۵۰۴ امین واحد مسکونی مقاوم شده روستایی در شهرستان سلطانیه از محل طرح ویژه بهسازی ونوسازی واحدهای مسکونی روستایی افتتاح شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group