امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

بنیاد مسکن استان زنجان به عنوان اولین دستگاه در بین ادارات از انرژی خورشیدی بهره میگیرد

بنیاد مسکن استان زنجان به عنوان اولین دستگاه در بین ادارات از انرژی خورشیدی بهره میگیرد

نصب صفحات خورشیدی با هدف تولید برق در ساختمان اداری  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان زنجان به عنوان اولین دستگاه در بین ادارات استان عملیاتی شد  . این طرح با هدف استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان یکی از مهم ترین انرژی های تجدیدپذیر، کمک به تامین برق مصرفی و کاهش آلایندگی هوا و در راستای اقتصاد مقاومتی اجرایی میشود .
  با هماهنگی کارشناسان استان و شرکت برق منطقه ای تا کنون این طرح به صورت ۸۰ درصدی پیشرفت داشته است و  مجموعه این تجهیزات نصب شده  برق تولیدی از طریق نور خورشید را به شبکه برق متصل می کند که صرفه جویی چشم گیری نیز در هزینه های مربوطه خواهد داشت .  

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group