مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بنیاد مسکن استان زنجان عملکرد مناسبی در احداث مسکن روستایی دارد

بنیاد مسکن استان زنجان عملکرد مناسبی در احداث مسکن روستایی دارد

استاندار زنجان گفت: بنیاد مسکن عملکرد مناسبی در احداث و مقاوم‌سازی مسکن روستایی دارد.

 

محمد رئوفی‌نژاد یکشنبه شب در جلسه تودیع و معارفه رؤسای قبلی و جدید بنیاد مسکن استان اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فعالیت‌های موثری در ارتباط با وظایف محوله داشته است.
وی با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در چند سال گذشته فعالیت‌های چشمگیری در بحث احداث و ساخت مسکن روستایی داشته است، افزود: در این مدت روستاهایی با بعد خانوار محدود نیز صاحب خانه شده‌اند.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه در مدت دو سال گذشته بنیاد مسکن استان یک حرکت هماهنگ و رو به رشد در بخش‌های مختلف در استان ایجاد کرده است، بیان داشت: عملکرد بنیاد مسکن استان در احداث و مقاوم‌سازی مسکن روستایی قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه به لحاظ فعالیت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کمترین مشکلات را در انجام فعالیت‌های محوله دارد، ابراز داشت: در این زمینه بنیاد مسکن سرعت قابل قبولی در اتمام و اجرای برنامه‌های مختلف روستایی ایجاد کرده است.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه بنیاد مسکن در احداث مسکن مهر زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت نیز فعالیت روبه رشدی داشته است، بیان داشت: بنیاد مسکن در این مسیر با اطمینان بیشتری فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم بنیاد مسکن اجرای طرح هادی در مناطق روستایی است، خاطر نشان کرد: در این ارتباط بنیاد مسکن با اجرای طرح‌های هادی تحولی نو را در روستاها ایجاد کرده است.
عضو عالی شورای اداری کشور با تاکید بر اینکه اجرای طرح هادی در مهاجرت معکوس به روستاها نقش بسزایی داشته است، افزود: در این راستا دولت توجه جدی نسبت به فراهم شدن شرایط کافی برای ماندگاری روستاییان ایجاد کرده است.
وی با اشاره به اینکه سه روستای استان زنجان از الگوهای نمونه در بحث مهاجرت معکوس به شمار می‌روند، ابراز داشت: ایجاد شرایط بهینه در روستاها می‌تواند در ماندگاری بیشتر آنها بیش از گذشته مفید باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group