امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

تجلیل مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از مقام معلم با حضور در دبستان داوود میرزایی

در پی اجرای  مصوبه ستاد گرامیداشت هفته معلم که باحضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان به تصویب رسید، مقرر گردید که به مناسبت بزرگداشت هفته معلم و تقدیر از مقام شامخ معلمان استان، مدیران دستگاه های اجرایی با حضور در مدارس با معلمان دیدار و گفت و گو نمایند که در این راستا مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز به همراه نجفی معاون پشتیبانی این نهاد در روز یکشنبه مورخه ۲/۱۵/ ۹۸با حضور در دبستان داوود میرزایی با معلمان این مدرسه  دیدار و گفت و گو نمودند و با اهدای لوحی از زحمات این قشر فرهیخته تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک به مناسبت هفته معلم، اظهار کرد: آموزش و پرورش موفقیت و بالندگی خود را مدیون مجاهدت معلمانی است که عمر گرانبهای خود را صرف تعلیم و تربیت نمودند.

وی بر نهادینه ساختن فرهنگ تکریم، تجلیل و احترام به مقام معلم به صورت مستمر در بین اقشار مختلف جامعه تأکید و خاطرنشان کرد: فرهنگیان سرمایه های عظیم جامعه اند که آینده کاری جامعه در دست آنها است.

در پایان با اهدای لوحی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن استان، از زحمات معلمان فرهیخته این مدرسه تقدیر به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group