امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

برگزار ی مانور زلزله با حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان

برگزار ی مانور زلزله با حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زنجان
طی برنامه ای مشترک  با حضور مهندس ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان طارم  مانور زلزله با هدف کاهش خسارات ناشی از حوادث احتمالی در شهر آب بر اجرا شد.
این مانور با حضور اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان که بنیاد مسکن نیز جزو اعضای مهم این ستاد به شمار می آید در راستای ارزیابی توانمندی شهرستان در بروز حوادث طبیعی برگزار شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group