امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری نشست مشترک بین بنیاد مسکن استان و اداره کل منابع طبیعی استان

برگزاری نشست مشترک بین بنیاد مسکن استان و اداره کل منابع طبیعی استان

نشستی با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، دکتر آقاجانلو مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری و معاونین دو دستگاه برای گسترش همکاری ها، تشکیل شد. این جلسه به منظور تسهیل در اجرای ماده ۴ قانون ساماندهی وحمایت از تولید وعرضه مسکن، درخصوص انتقال نمایندگی اراضی ملی واقع در طرح های هادی روستایی از سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیزداری کشور به بنیاد مسکن، برگزار شد و در این زمینه گفتگوهایی به عمل آمد.

همچنین درراستای جلوگیری از تصرفات غیرقانونی، رفع مشکلات موجود، تسریع در اجرای طرح های هادی وحفظ منابع طبیعی بین دو دستگاه گفتگو وتبادل نظر شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد ضمن تقدیر از تعاملات سازنده اداره کل منابع طبیعی استان، بر لزوم همکاری بین دو دستگاه برای تسریع در امور و اجرای طرح های هادی تاکید کرد و گفت: تاکنون بنیاد مسکن استان با اداره کل منابع طبیعی، تعامل نزدیک و خوبی داشته است که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی رسالت اصلی بنیاد مسکن استان را خدمت به مردم به ویژه اقشار کم درآمد و روستائیان دانست وافزود: باید با استفاده از امکانات موجود و تعامل با دستگاه های ذی ربط،  در جهت توسعه، حفظ هویت و اصالت روستاها و ارتقای امکانات وکیفیت زندگی در آن ها، اقدامات اساسی انجام شود، تا روز به روز شاهد بهبود شرایط زندگی این قشر از جامعه باشیم.

در ادامه جلسه دکتر آقاجانلو با بیان اینکه با استفاده از ظرفیت بنیاد مسکن استان می توان گام های موثری برای توسعه روستاها و پیشبرد اهداف برداشته شود، افزود: با همکاری وتعامل میان بنیاد مسکن استان و اداره کل منابع طبیعی، بسیاری از مشکلات مردم به ویژه روستائیان حل می شود.

درپایان جلسه تصمیماتی از سوی دو دستگاه در زمینه ساماندهی وحمایت از تولید وعرضه مسکن و اجرای هرچه بهتر طرح های هادی در سطح استان اتخاذ گردید.   

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group