امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان

نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارکنان این نهاد در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۹/۱۲ برگزار شد.

در این مراسم، حضرت آیت اله خاتمی  به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرداخته و گفت: بخش اول بیانیه گام دوم انقلاب، مراحل طی شده در ۴۰ سال اول است که موفقیت‌ها و کوتاهی‌ها بسیار منصفانه بیان شده است.

وی ادامه داد: بخش دوم بیانیه نیز توقعات و انتظارات است که باید از تجربه‌های گام اول در آن استفاده شود.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری راه طی شده فقط قطعه‌ای از مسیر افتخار آمیز به سوی آرمانهای بلند نظام جمهوری اسلامی است، افزود: دنباله این مسیر به گمان زیاد به دشواری‌های گذشته نیست، و ادامه مسیر باید با همت و سرعت عمل و ابتکار جوانان طی شود.

نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد: بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نقشه راهی است که مخاطب اول این بیانیه، اساتید حوزه و دانشگاه و نخبگان جامعه می باشد که باید به درستی تبیین شود.

وی خاطر نشان کرد: توجه به سرگذشت چهل ساله انقلاب اسلامی و اینکه انقلاب منشأ چه برکاتی برای این کشور و جامعه بوده است بر همگان لازم و ضروری است، مخصوصاً برای جوانانی که بیشترین نقش را در گام دوم انقلاب می‌توانند بر عهده داشته باشند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آیت‌الله خاتمی گفت: در عرصه زیرساخت‌ها و علم و فناوری قدمهای بلندی در طول چهل سال انقلاب برداشته شده است، بصیرت و بینش سیاسی و آگاهی جامعه بالا رفته و معنویت و اخلاق در فضای جامعه رشد بیشتری پیدا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد: در عرصه‌های مختلف دوران دفاع مقدس، پیروزی انقلاب، مقابله با توطئه‌های داخلی و خارجی همه تجربیات خوب و موفق دیروز ماست که باید از این تجربیات برای رسیدن به قله تعالی استفاده کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group