امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان

نشست تبیین ابعاد بیانیه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص گام دوم انقلاب با سخنرانی حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارکنان این نهاد در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۴/۱۳ برگزار شد.

در این مراسم،حضرت آیت اله خاتمی به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرداخته و گفت: بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب نقشه راهی است که مخاطب اول این بیانیه، اساتید حوزه و دانشگاه و نخبگان جامعه می باشد که باید به درستی  در جامعه تبیین شود .

وی با اشاره به اینکه، برای عملیاتی و اجرایی نمودن این بیانیه باید همه جوانان پیشگام و همراه باشند، ادامه داد: جوانان انقلابی باید با استفاده از تجربیات بزرگان  و نخبگان جامعه ، توان اجرایی نمودن این بیانیه را داشته باشند.

نماینده محترم ولی فقیه در استان، امام جمعه محبوب زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یادآور شد:  توجه به سرگذشت چهل ساله انقلاب اسلامی و اینکه انقلاب منشأ چه برکاتی برای این کشور و جامعه بوده است بر همگان لازم و ضروری است، مخصوصاً برای جوانانی که بیشترین نقش را در گام دوم انقلاب می‌توانند بر عهده داشته باشند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group