مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

برگزاری نشست با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن استان به مناسبت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی

نشستی با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از همکاران برگزار شد.

در ابتدا حضرت آیت اله خاتمی با اشاره به ویژگی های شهید سردار قاسم سلیمانی افزود: در این خصوص رهبری مطالبی بیان کردند که ایمان، تدبیر، روحیه جهاد و شهادت، اخلاص و خودباوری از دیگر ویژگی هایی بود که این شخصیت را درتاریخ کشورمان ممتاز کرد.

وی اظهار داشت: به تعبیر رهبری روش و منش شهید سلیمانی به یک مکتب، الگو و مدل تبدیل شده است و همه باید ایشان را الگوی خود بدانند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه،عزت، اقتدار و امنیت امروز کشور مرهون  خون شهدا است و همه انسان‎ها به شهدا نیاز دارند در حالی که آنها بی‎نیاز از ما هستند، خاطر نشان کرد:  همه قشرهای باید به گونه ای  عمل کنند که یاد شهیدان در جامعه کم رنگ نشود و فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه زنده بماند.

در ادامه مراسم، دعای معنوی زیارت عاشورا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از همکاران این نهاد قرائت گردید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group