امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

برگزاری منظم جلسات ستاد اقامه نماز به صورت استانی و شهرستانی

جلسه ستاد اقامه نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین صیدی جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، شکیبایی نماینده مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ها در ستاد اقامه نماز ، مقدم مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده و سایر حاضرین در بنیاد مسکن شهرستان خدابنده تشکیل شد . در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با تمسک به آیات و روایات در مورد اهمیت نماز و برخورداری از فیوضات آن در ابعاد زندگی شخصی ، اجتماعی و کاری انسان سخنانی گفتند . در ادامه درباره مسائلی همچون برگزاری با شکوه تر نماز جماعت  از کارکنان نظر خواهی شد و مقرر گردید نظرات و پیشنهادات کارکنان به صورت استانی جمع آوری شده و در ستاد اقامه نماز استان مورد بررسی قرار گیرد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group