امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی و مدیرمشارکت های مردمی و حساب ۱۰۰ امام(ره)،  معاونین و کارکنان این نهاد برگزار شد.

در ابتدا حاج حسن نصیری با بیان اینکه، امروزه بسیج در عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نقش بی بدیل خود را ایفا نموده است ، افزود: سیج جزء لاینفک انقلاب اسلامی است که از بدو تشکیل تاکنون خدمات زیادی از جمله در دوران دفاع مقدس، محرومیت زدایی، سازندگی، تولید علم و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه، بسیج به معنای مخلص بودن و عزت و شرافت داشتن است که حفظ داشته های دینی و کسب معارف دینی و معرفت الهی را به همراه دارد، اظهار کرد: یکی از ویژگی های بارز بسیجی در میدان بودن، حضور در عرصه های دینی و قدم نهادن در عرصه های حساس است که موجبات عزت و سربلندی جامعه را فراهم می کند.

حاج حسن نصیری به نقش و کارکردهای بسیج در عرصه های امنیتی و دفاعی، سیاسی و اجتماعی، اقتصادی و سازندگی، فرهنگی، امدادی اشاره کرد و گفت: در تمامی عرصه هایی که بسیج فعالیت نموده، کارآمدی خود را در آن عرصه ها با صداقت و خلوص و شایستگی نشان داده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group