امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیر از بانوان همکار

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد. در این مراسم ناجی از مدرسین حوزه خانواده در استان ضمن تبریک  میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س)، روز زن و روز مادر، به جایگاه مهم بانوان در جامعه اشاره کرده و گفت : حضرت زهرا (س) محبوب ترین چهره دینی، علمی، اخلاقی  و تقوایی مسلمین است که زنان ایران اسلامی و تمام زنان جهان بایستی این بانوی بزرگوار را الگوی زندگی خویش قرار دهند چرا که مقام آن حضرت از بالاترین مقام ها نزد خداوند است. وی الگو برداری از آن حضرت را زمینه ساز حضور فعال بانوان در جامعه عنوان کرد و مشکلات اکنون جامعه امروزی و خانواده ها را دوری از سیره اهل بیت و قرآن کریم و آموزه های دینی عنوان نمود. در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان به مناسبت روز زن و روز مادر تجلیل به عمل آمد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group