امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) در بنیاد مسکن استان

مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر(سوم خرداد) با حضور سرهنگ طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)، سرهنگ جمشیدی فرمانده سازمان بسیج کارمندی، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از همکاران این نهاد در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۳/۲ در بنیادمسکن استان برگزار شد.

در ابتدا سرهنگ طهماسبی با بیان اینکه، حماسه فتح خرمشهر نتیجه ایمان، اراده و مقاومت رزمندگان اسلام بود ، اظهار کرد: حماسه فتح خرمشهر یادآور رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال جنگ تحمیلی است که توانستند برای کشور عظمت و افتخار کسب کنند.

وی با اشاره به قدرت رزمندگان در حماسه فتح خرمشهر، افزود: سوم خرداد، قدرت ملت ایران و هماهنگی و همدلی قوای نظامی کشور ما را به رخ دشمنان کشید.

سرهنگ طهماسبی با اشاره به سخن امام خمینی(ره)  مبنی‌‌بر این که خرمشهر را خدا آزاد کرد، تصریح کرد:  رزمندگان ما در حماسه فتح خرمشهر کاری کردند که تمام قدرت‌های منطقه و جهان تسلیم اراده آنان شدند‌.

وی بر بزرگداشت یاد و نام شهدا و عملیاتی کردن دیدگاه و روش شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا و جانفشانی های رزمندگان اسلام است و ملت ایران هرگز این ایثارگری ها را فراموش نمی کند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group