امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری مراسم گرامیداشت روز شهدا در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

مراسم گرامیداشت روز شهدا با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان،سردار حاج رسول وزیری از سرداران سرافرار ۸ هشت سال دفاع مقدس و جمعی از همکاران این نهاد برگزار شد.

در این مراسم، حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن استان، گرامیداشت این روز را فرصت مناسبی برای انس بیشتر نسل جوان با شهدا و آشنایی با آرمان های عرصه جهاد و ایثار (( دوران هشت سال دفاع مقدس )) دانست و گفت: تجدید میثاق با شهدا و قدرشناسی از روحیه جوانمردی و ایثارگری این مردان شجاع و بی ادعا ، وظیفه ای همگانی و ملی است.

وی ادامه داد: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده، پس همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم .

در ادامه سردار حاج رسول وزیری افزود: ۲۲ اسفند روز تجدید میثاق با آرمان ‌های شهیدان است و حفظ و پاسداری از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی مهم ترین آرمان شهدا بود که برای تحقق این مهم باید راه شهدا را ادامه دهیم .

وی ادامه داد: امنیت امروز کشور، مدیون رشادتها و ازخودگذشتگی های رزمندگانی است که جان و همه هستی خویش را در راه اسلام و انقلاب و کشور در طبق اخلاص نهادند .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group