مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری مراسم معنوی زیارت عاشورا در جوار مزار مطهر شهدای گمنام با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل بنیاد مسکن استان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم معنوی زیارت عاشورا با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نهاد،  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ، معاونین و کارکنان این نهاد در جوار مزار مطهر شهدای گمنام (گاوازنگ) برگزار شد.

در این مراسم، با نثار فاتحه به روح بزرگ آنان  با آرمان های والای این شهدای گمنام تجدید میثاق کردند تا همواره در راه خدمت رهرو راه شهدا باشند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group