مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری مراسم مجلس ترحیم همکار درگذشته

برگزاری مراسم مجلس ترحیم همکار درگذشته

مجلس ترحیم همکار و برادرگرانقدر حاج مسلم رضایی با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و کارکنان وخانواده ی آن مرحوم در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد. حاج مسلم رضایی جانباز و آزاده ی هشت سال دفاع مقدس  و از همکاران خدوم و متعهد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان بودند که سال ها در این نهاد صادقانه خدمت کردند . در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی درگذشت ناگهانی ایشان را مایه اندوه و غم همه همکاران دانستند و افزودند حاج مسلم رضایی از نیروهای زحمت کش و متعهد این نهاد بودند که سالیان سال در واحد های مختلف بنیاد استان به خدمت پرداختند . سپس حاجی زاده نیز درگذشت ناگهانی همکار و برادر عزیز حاج مسلم رضایی را به همکاران ، بویژه خانواده ایشان تسلیت گفته و اشاره کردند که نام و یاد و خاطره ایشان همواره در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنده خواهد ماند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group