امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

برگزاری مراسم سوگواری اربعین حسینی

برگزاری مراسم سوگواری اربعین حسینی
مراسم معنوی سوگواری اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد. در این مراسم که  با حضور مدیران و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همراه بود بار دیگر در جهت زنده نگه داشتن واقعه بزرگ کربلا و توسل به شهدای والامقام روز عاشورا، کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با قرائت زیارت اربعین در غم شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان به سوگ نشستند. همچنین در این مراسم با همت کارکنان بنیاد مسکن استان پخت و توزیع حلیم نذری نیز انجام شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group