امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری دور های آموزشی فرهنگی

 برگزاری دور های آموزشی فرهنگی

  پیامبر گرامی اسلام : زگهواره تاگور دانش بجوی

 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کنار خدمات شایان خود در سراسر کشور علی الخصوص در روستاها به آموزش کارکنان خود در زمینه های مختلف مخصوصا امور فرهنگی و اعتقادی و احکام نورانی اسلام ارزش و اهمیت خاصی قائل می باشد . در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان طبق سنوات گذشته اقدام به تشکیل کلاسهای 

تفسیر قرآن کریم ، سیری در نهج البلاغه و احکام با استفاده از اساتید مجرب نموده است و آزمونهای مربوطه با شرکت حداکثری پرسنل در حضــور حضــرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا خیرخواه مشاور محترم فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روز دوشنبه مورخه ۱۹/۱۱/۸۸ برگزار شد.

 

 


 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group