امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری دوره آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی

برگزاری دوره آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی

دوره آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی و مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان از سوی معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ناظرین نظام فنی روستایی برگزار شد . این دوره آموزشی در جهت  ارتقا دانش ناظرین فنی و دفاتر آن ها به صورت شهرستانی و استانی برگزار میگردد  . در این دوره آموزشی ناظرین عالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با دعوت از ناظرین نظام فنی روستایی و برگزاری این دوره آموزشی با تاکید بر نقش معماری در طراحی بهینه ساختمان از نظر صرفه‎جویی و نقش مقررات ملی ساختمان و مهندسان طراح وناظر در بهینه سازی انرژی سعی در اجرای دقیق مقررات ملی ساختمان ( مبحث ۱۹ ) دارند . در یکی از این  سمینار های آموزشی صبری معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  برگزاری این گونه دوره ها را مفید ارزیابی نموده و افزود مدیریت و نوآوری در بخش انرژی ، نیاز امروز و الزام فردای تمامی جامعه است و از آنجاییکه قسمت اعظم فعالیت های ما در ساختمان و مسکن انجام می پذیرد، بایستی فرصت های صرفه جویی انرژی را در بخش مسکن که منجر به کاهش الاینده های زیست محیطی، هدر نرفتن سرمایه ملی و … می گردد، به عنوان دغدغه اصلی مدیران و کارشناسان فعال در بخش ساختمان قلمداد نمود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group