مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری دوره آموزشی”حقوق شهروندی در نظام اداری” در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

دوره آموزشی”حقوق شهروندی در نظام اداری” با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مدیران و کارشناسان این نهاد و با حضور مدرس دوره، استاد حسن طغرانگار در این نهاد انقلابی برگزار شد.

ابتدا مهندس صنعتی منفرد بر لزوم رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری تاکید کرد و گفت: برخورداری از کرامت انسانی و رفتار محترمانه ،حق مصون بودن از تبعیض در نظامها، فرآیندها و تصمیمات اداری و حق حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد از برخی مصادیق حقوق شهروندی به شمار می آید.

وی بر تحقق اهداف رعایت حقوق شهروندی و رفع مشکلات در این زمینه اشاره کرد و افزود:رضایت‌مندی مردم از فعالیت‌های صورت گرفته این مجموعه برای ما بسیار مهم و حیاتی است.

سپس  جغرانگار مدرس دوره ضمن اشاره به روند شکل‌گیری ساختار حقوق شهروندی بر ضرورت آشنایی و ارتقای سطح آگاهی کارشناسان و مدیران در زمینه تحقق منشور حقوق شهروندی تاکید کرد.

در این دوره آموزشی که با هدف استخراج برنامه های اجرائی از منشور حقوق شهروندی در نظام اداری، شناخت کافی از موارد الزامات و تکالیف مندرج در تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری برگزار شد؛ فراگیران با مبانی نظری حقوق شهروندی، حق حیات، سلامت و کیفیت زندگی، حق کرامت و برابری انسانی، حق آزادی و امنیت شهروندی، حق حریم خصوصی و حق آموزش و پژوهش آشنا شدند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group