امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

برگزاری دوره آموزشی”ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد ” با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

دوره آموزشی”ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد ” با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مدیران و کارشناسان این نهاد و با حضور مدرس دوره، استاد حسن طغرانگار در روز دوشنبه مورخ ۱۱ شهریور ماه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  برگزار شد.

در این جلسه ، مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه، سلامت اداری به وضعی فراتر از اثر بخشی کوتاه مدت سازمان اشاره دارد، افزود: سلامت نظام اداری مجموعه ای است ازخصایص نسبتاً پایدار که انطباق با شرایط محیط، روحیه بالای نیروی کار، کفایت برای حل مشکلات، سرعت عمل و… را به همراه دارد.

در ادامه مهندس طغرانگار با اشاره به اینکه، با ارتقاء نظام اداری می توان وظایف خود را به خوبی و برای نیل به بهره وری سازمانی اجرا نمود، گفت:  سلامت اداری یکی از خواستها و آرزوهای دیرینه جوامع مختلف بوده بطوری که نظام اداری یک ابزار توزیع عادلانه خدمت به عموم شهروندان می باشد.

وی ادامه داد: سلامت اداری خواه و ناخواه ریشه در دو عامل مدیریت و رهبری قوی و صادقانه و انسجام درونی نظام اداری دارد و به طور کلی سلامت نظام اداری بر برآیند انجام کار اثر بخش تاکید دارد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group