مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری جلسه کمیته نظارت شورای فنی استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

برگزاری جلسه کمیته نظارت شورای فنی استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

جلسه کمیته نظارت شورای فنی استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد . این جلسه با حضور صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، صبایی رییس کمیته ، معاونین بنیاد مسکن استان، اعضای کمیته نظارت و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان با محوریت  عملکرد  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد. در ابتدای این جلسه صنعتی منفرد با ارائه توضیحاتی کامل از حوزه های مختلف فعالیت ها و عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در زمینه اجرای طرح های هادی روستایی ، مسکن روستایی و شهری ،صدور  اسناد مالکیت و … که در زمره اهداف عالی این نهاد و فرمان تاریخی امام (ره) یعنی ارائه خدمات به محرومین جامعه به ویژه در بحث مسکن است اشاره کرد و افزود رسالت اصلی بنیاد مسکن خدمت به محرومین و محرومیت زدایی در روستاها و شهرهاست که اکنون نیز تاکید بر این امر مهم همواره در بیانات مقام معظم رهبری مشاهده میشود و از دغدغه های اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و استان است . مدیر کل بنیاد مسکن استان اظهار داشت توسعه پایدار در گرو توسعه روستایی است و این مهم محقق نخواهد شد مگر با هماهنگی و همکاری همه دستگاه ها و سازمان ها و ایجاد مدیریت یکپارچه روستایی.  در ادامه معاونین عمران روستایی و بازسازی و مسکن روستایی نیز گزارشی از گستره وسیع عملکرد بنیاد مسکن در روستاها از جمله اجرای طرح های هادی ، مقاوم سازی مسکن های روستایی و… ارائه کردند . پس از آن رییس کمیته نظارت شورای فنی استان ضمن ارائه مطالبی در خصوص وضعیت اعتبارات ملی و استانی و گزارشی از بازدید های به عمل امده از پروژه های عمرانی بنیاد مسکن ضمن ابراز رضایت از کیفیت انجام این پروژه ها تلاش ها و خدمات این نهاد انقلابی به ویژه در مناطق روستایی را شایسته تقدیر دانست که همواره در راه خدمت به محرومین و نظام جمهوری اسلامی گام برداشته  وی همچنین با تایید نظر مدیرکل بنیاد مسکن استان در راه دست یابی به توسعه پایدار بر ایجاد مدیریت یکپارچه در روستاها تاکید نمود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group