امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان، نجفی معاون پشتیبانی، هاشمی نژاد رئیس اداره حراست ، مهندس فرجیان مسئول فناوری و اطلاعات بنیاد مسکن استان و سرکار خانم بیات نماینده سازمان برنامه و بودجه استان زنجان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه مهندس صنعتی منفرد بر  ضرورت بهره گیری از همۀ امکانات ، توانایی ها و فرصت های بالقوه جهت تحقق بخشیدن به حوزه سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع  اشاره کرد و بر انجام درست وظایف و رضایتمندی مردم تاکید نمود.

در ادامه خانم بیات نماینده سازمان برنامه و بودجه استان درخصوص موضوعات قابل پیگیری در حوزه سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع مطالب و پیشنهاداتی ارائه کرد.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group