امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه کارشناسی تفاهم نامه طراحی و نظارت بر ساخت و سازهای روستایی

 

برگزاری جلسه کارشناسی تفاهم نامه طراحی و نظارت بر ساخت و سازهای روستایی

 

جلسه کارشناسی تفاهم نامه طراحی و نظارت بر ساخت و سازهای روستایی با حضور صبری معاون بازسازی و مسکن روستایی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، باقری معاون سازمان نظام مهندسی  ساختمان ، تبیانی رییس سازمان  نظام کاردانی  ساختمان ، خدایی مسئول دهیاری ها و شوراهای دفتر امور روستایی استانداری و سایر کارشناسان برگزار شد . در این جلسه صبری  با مناسب دانستن برگزاری جلسات هماهنگی منظم ،  بر اجرایی شدن دقیق این تفاهم نامه تاکید کرد . در ادامه  هر یک از حاضرین با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به بحث و گفتگو پرداختند . در این جلسه درباره ارائه لیست  مهندسین دارای پروانه به بنیاد مسکن جهت گزینش و انتخاب آنان جهت انجام نظارت های روستایی صحبت شد و درباره  برگزاری همایشی با نام مقاوم بسازیم  ، زنده بمانیم  برای فرمانداران و بخشداران  جهت اطلاع از این تفاهم نامه و انجام همکاری های لازم گفتگو به عمل آمد .

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group