مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه کارشناسان ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با مدیرکل بنیاد مسکن استان

طی جلسه ای که در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۴/۱۸ در بنیاد مسکن استان برگزار شد، کارشناسان ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد و مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص نحوه فعالیت ستاد بازسازی در سطح استان ارائه نمود و گفت: با تشکیل این ستاد از سوی بنیاد مسکن در شهرستان های خدابنده و ماهنشان،  امر بازسازی واحدهای آسیب دیده با سرعت بیشتری انجام می شود.

وی ادامه داد: برای انجام سریع بازسازی، ساخت و تعمیر منازل آسیب دیده، ستاد بازسازی برای جبران خسارات در این شهرستان ها فعالیت خود را آغاز کرده است.

مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه، کار آواربرداری از بیش از ۱۰۰  واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده  شهری و روستایی ناشی از بارندگی های اخیر در استان به پایان رسیده است، یادآور شد: با توجه به همکاری بانک ها و تاکیدات مقام عالی استان، کار بازسازی بلافاصله بعد از آواربرداری انجام خواهد شد و امیدواریم در این زمینه مردم نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: سهمیه مصوب استان برای احداث واحدهای مسکونی روستایی خسارت دیده از سیل  ۳۰۰ فقره و برای واحدهای شهری ۸۰ فقره می باشد.

 

وی ادامه داد: تاکنون  ۳۰۵ واحد مسکونی برای پرداخت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند که از این تعداد ۱۳ فقره منجر به عقد قرارداد با بانک های عامل شده است.

سپس کارشناسان دفتر مرکزی، عملکرد ستاد بازسازی در سطح استان زنجان را مطلوب دانسته و بر  روند جذب تسهیلات بازسازی و حل مشکلات موجود تاکید کردند.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group