امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه هم اندیشی توسعه روستایی با حضور نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی

برگزاری جلسه هم اندیشی توسعه روستایی با حضور  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی
طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و معاونین بنیاد مسکن استان  با دکتر وقفچی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی  دیدار کردند . در این دیدار که در بنیاد مسکن استان برگزار شد در ابتدا مهندس صنعتی منفرد با ارائه گزارش کاملی از روند فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تشریح مشکلات و موانع موجود در توسعه روستاها افزود یکی از مشکلات موجود در راه خدمت به روستاییان نبود برنامه ای جامع در این خصوص است و تاکید کرد بنیاد مسکن با ارائه طرح هایی از جمله طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی در این راستا گام هایی را برداشته است که لازمه تحقق آن حمایت دولت و نمایندگان است چرا که موضوع معیشت روستاییان از محورهای اصلی این طرح است که به حفظ سرمایه های انسانی روستایی در خود روستاها منجر خواهد شد . پس از آن نماینده مردم زنجان و طارم فرصت به وجود آمده در این جلسه را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشکر از بنیاد مسکن که منشا خدمات فراوانی در روستاها بوده اشاره کرد که  عدم وجود برنامه ریزی مدون در خصوص توسعه و رسیدگی به روستاها مانع بزرگی در این زمینه است که با وجود ارائه  خدمات فراوان به روستاییان هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ایم . دکتر وقفچی روستاییان را سرمایه های عظیم بخش تولید در کشور دانست که خدمت به آنان و توسعه و رسیدگی به روستاها را وظیفه دستگاه ها دانست .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group