امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری جلسه مقدماتی کارگروه تخصصی توسعه روستایی با محوریت طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی

برگزاری جلسه مقدماتی کارگروه تخصصی توسعه روستایی با محوریت طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی

جلسه مقدماتی کارگروه تخصصی توسعه روستایی با محوریت طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی و با حضور مهندس عسگری مدیرکل دفتر فنی و مطالعات عمرانی بنیاد مسکن، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس محمودی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری، دکتر داداش پور از  مشاورین عالی بنیاد مسکن،مهندس محمدی سپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن استان ، مدیران کل  میراث فرهنگی ، امور اقتصاد و دارایی، منابع طبیعی، محیط زیست و سایر مدیران کل  دستگاه ها در استانداری زنجان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصصوص طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی و اهداف آن ارائه نمود که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مناطق منتخب کل کشور در حال بررسی و مطالعه و ارائه است . وی افزود این طرح نگاهی همه جانبه و مشارکتی به مباحث توسعه روستایی دارد که در استان زنجان نیز شهرستان طارم به عنوان منطقه پایلوت مورد تجزیه تحلیل و بررسی قرار گرقته است .پس از آن مهندس عسگری و دکتر داداش پور در خصوص مبانی نظری این طرح و مباحث تخصصی و اهداف آن از جمله توسعه همه جانبه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و… روستایی مطالبی ارائه نمودند. در ادامه مدیران دستگاه ها هر یک به ارائه نظراتی در این خصوص پرداختند و ضمن استقبال از این طرح خواستار بحث و گفت و گوهای بیشتر در این زمینه شدند تا راهکار های دست یابی به توسعه روستایی شناسایی و عملیاتی گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group