امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه مشترک مهندس حق شناس با مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

برگزاری جلسه مشترک مهندس حق شناس با مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

در این جلسه مهندس رحمتی ضمن تاکید بر توان و پتانسیل بنیاد مسکن عملکرد این نهاد در استان را بسیار خوب ارزیابی کرده و هماهنگی و همکاری های بنیاد مسکن با معاونت عمرانی به ویژه با اداره کل امور روستایی با توجه به تفاهم نامه موجود را الگویی برای کشور دانست . در ادامه مهندس حق شناس ضمن اعلام آمادگی در جهت همکاری  پروژه های بزرگ و شاخص با معاونت  هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود بنیاد مسکن می تواند به عنوان بازوی فنی استان عمل نماید. پس از آن مهندس صنعتی منفرد با ارائه مطالبی در خصوص زمینه های فراهم شده همکاری در پروژه های سرمایه گذاری استان فرصت به وجود آمده را بسیار مطلوب دانسته و افزود رویکرد جدیدی در خصوص فعالیت های حوزه های مختلف در دفتر مرکزی بنیاد مسکن و در همین راستا بنیاد مسکن استان به وجود آمده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group