مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه مشترک مهندس حق شناس با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در خصوص پروژه پردیس سینمایی

برگزاری جلسه مشترک مهندس حق شناس با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری  زنجان در خصوص پروژه پردیس سینمایی

جلسه مشترک مهندس حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با مهندس  رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زجان  با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و مدیران کل راه وشهرسازی،میراث فرهنگی ، شهردار زنجان و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای زنجان برگزار شد. در این جلسه مهندس رحمتی با اشاره به توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن استان این نهاد را بازوی اجرایی استان عنوان کرده و ورود بنیاد مسکن جهت اجرای پروژه پردیس سینمایی محور فرهنگی گردشگری گاوازنگ را فرصت مناسبی جهت همکاری های بیشتر در پروژه های شاخص استان عنوان کرد. در ادامه مهندس حق شناس ضمن تقدیر از مقامات ارشد استان در تعامل با بنیاد مسکن افزود امیدواریم این پروژه مهم با برنامه ریزی دقیق و مدون و با حمایت های ذستگاه های اجرایی مرتبط به نحو مطلوبی انجام شود. در پایان نیز در خصوص ابعاد فنی این پروژه و هماهنگی ها و اقدامات لازم گفتگو هایی انجام شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group