مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه مشترک معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با شرکت کنندگان مسابقه طراحی پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ زنجان

برگزاری جلسه مشترک معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با شرکت کنندگان مسابقه طراحی پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ زنجان

پس از داوری طرح های ارائه شده پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ، جلسه ای با حضور مهندس حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، دکتر گرجی از اساتید برجسته معماری کشور، معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و شرکت کنندگان مسابقه طراحی پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ برگزار شد . در این جلسه مهندس حق شناس ضمن تقدیر از شرکت کنندگان بومی استان جهت ارائه طرح ها، استفاده از پتانسیل های فنی و مهندسی استان را حرکتی بسیار خوب عنوان کرد. وی همچنین با اشاره به محدودیت های طرح این پروژه خاطرنشان کرد برگزاری این ‌مسابقه فرصت خوبی برای ارائه توانمندی های مهندسی در استان بود.
در ادامه مهندس صنعتی منفرد نیز با تقدیر از شرکت کنندگان در مسابقه از حضور مهندس حق شناس، دکتر رحمتی ، دکتر گرجی و خانم ‌مهندس دهقان به عنوان هیئت داوری تشکر نمود و افزود ایجاد یک فضای رقابتی سالم و بهره مندی از نظرات و پتانسیل های فنی و بومی استان از اهداف این طرح بود تا با هم افزایی در راستای ارائه بهترین طرح گام برداریم . در ادامه دکتر گرجی نیز توصیحاتی در خصوص ابعاد فنی طراحی و فاکتورهای مورد نظر ،طرح های ارائه شده را مطلوب ارزیابی کرد.

در پایان نیز از منتخبان و همچنین شرکت کنندگان این مسابقه با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group