مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان

برگزاری جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین نیکنام مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و نبی لو معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد . در این جلسه دو طرف با اشاره به ظرفیت های دو دستگاه و پتانسیل های موجود زمینه را برای همکاری های هرچه بیشتر در عرصه ساخت و ساز های شهری و روستایی بسیار مناسب ارزیابی نمودند . در ادامه مقرر گردید کمیته ای  متشکل از کارشناسان دو دستگاه  با انجام بازدیدهایی به بررسی و ارزیابی موقعیت های موجود پرداخته و گزارشی را تهیه و به مدیران دو دستگاه ارائه دهند تا سرفصل مشترکی برای آغاز پروژه های مشترک ایجاد شود .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group