مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

جلسه شورای پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه و اعضای شورای این پایگاه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی یکی از انواع واجبات در اسلام را امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: فریضه امربه معروف ونهی ازمنکر در فرهنگ انسان ساز اسلام ازجایگاهی بس والا بهره مند است و احیای این امر نیازمند کوشش جدی ،مستمر و همگانی افراد در جامعه است.

 وی با اشاره به جایگاه ویژه امر به معروف و نهی از منکر در قرآن، روایات و متون دینی افزود: این فریضه مهم اسلامی و اجتماعی در آیات متعدد قرآن مورد تاکید قرار گرفته و در روایات تعابیر بسیار ارزشمندی درباره آن بکار رفته است.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با تأکید بر اینکه اگر این واجب شرعی ترک شود جامعه در معرض خطر قرار می گیرد، تصریح کرد: باید تلاش شود این فریضه در جامعه ساری و جاری شود تا  بتوان امر به معروف و نهی از منکر را به یک گفتمان برتر درجامعه و نظام اداری تبدیل کرد.

وی در ادامه به روز عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: آنچه می تواند جامعه ای را از آسیب ها ی شوم مصون داشته وحفظ کند، ترویج فرهنگ دقیق عفاف و تبیین ابعاد مختلف آن درجامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی خاطر نشان کرد: رعایت حجاب و عفاف در سلامت و پاکی اجتماع موثر است و موجب استحکام بنیان خانواده می شود.

در پایان حاج حسن نصیری فرمانده پایگاه شهید خانمحمدی گزارشی از عملکرد و فعالیت پایگاه شهید خانمحمدی بنیاد مسکن استان ارائه نمود.

 

 

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group