امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

اولین جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در سال جاری با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ، معاونین وی ،مدیران بنیاد مسکن  شهرستان ها و جمعی از اعضای این جلسه  برگزار شد.

سجاد صنعتی منفرد در ابتدا با تبریک سال جدید به همه همکاران، به شعار امسال یعنی «رونق تولید» که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده اشاره کرد و گفت: تحقق اهداف شعار سال، موجب ایجاد تحول در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و … خواهد بود.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن در سال جاری در راستای تحقق شعار سال گام های ویژه ای در بحث تولید مسکن و به تبع آن ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم در سطح استان خواهد برداشت، یادآور شد: امیدوارم سال جاری با همت و تلاش مضاعف مجموعه این نهاد انقلابی اقدامات مهمی در خصوص رونق ساخت و تولید مسکن در سطح استان برداشته شود، که می توان گفت تحقق این موضوع یکی از اصلی ترین اهداف این نهاد در سال جاری خواهد بود.

صنعتی منفرد ادامه داد: همگی باید با کمک یکدیگر بتوانیم در جهت تحرک بخشیدن به اقتصاد کشور، تولید و ارتقاء مسکن  که منجر به ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم خواهد بود، نقش مؤثری را ایفا کنیم.

در ادامه وی از آمادگی بنیاد مسکن استان جهت مقابله با حوادث احتمالی در صورت تداوم بارش ها در روزهای آتی خبر داد و گفت: با توجه به بارش های اخیر و امکان بروز حوادث در سطح روستاها، باید همه  مدیران شهرستانی و کارشناسان مربوطه جهت مقابله با حوادث احتمالی به ویژه در سطح روستا آمادگی لازم را داشته باشند.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group