امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان طارم با حضور استاندار زنجان، مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولین استانی در راستای اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی

جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان طارم با حضور دکتر حقیقی استاندار زنجان، دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد  مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از اعضای ستاد در راستای اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از حوادث احتمالی و وقوع سیل و طغیان رودخانه  قزل اوزن براساس پیش بینی های بارش های پیش رو برگزار شد.

در این جلسه دکتر حقیقی با تاکید بر اینکه، همه مدیران استانی و شهرستانی باید در راستای اجرای مصوبات جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران تلاش نمایند و اقدامات لازم را در راستای کمک به مردم به ویژه روستائیان انجام دهند، افزود: تاکنون اقدامات مهمی در راستای پیشگیری از حوادث احتمالی در سطح استان برداشته شده و پس از این نیز باید تداوم یابد.

سپس مهندس صنعتی منفرد ادامه داد: خوشبختانه با توجه به آماگی بنیاد مسکن و حضور کارشناسان این نهاد در سطح روستاهای استان بررسی های لازم و رصد مستمر حوادث احتمالی گزارشات لازم از واحدهای مسکونی آسیب دیده به موقع ارائه شده  تا در نتیجه اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی در موارد بروز حادثه و خسارت در کنار مردم بوده و کارشناسان این نهاد هم از نخستین ساعات بارش ها وبه ویژه شدت گرفتن آن برای کمک به روستائیان و برآورد خسارت ها  حضور یافته اند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group