امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکردر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

 جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، آیت اله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از اعضای ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در این جلسه آیت اله خاتمی، بنیاد مسکن را  نهادی مقدسی دانست که همواره در امر خدمت رسانی و کمک به اقشار کم درآمد جامعه پیشتاز بوده است، افزود: خدمت به محرومین و نیازمندان از جمله مهمترین افتخارات مسئولین  و  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و امروزه همه ما باید به این خدمت افتخار کنیم.

وی با بیان اینکه، خدمت به مردم به ویژه به محرومین جامعه نوعی ارزش به شمار می آید و انگیزه مضاعفی را برای تلاش بیشتر در افراد ایجاد می کند، اظهار کرد: بنیاد مسکن که یکی از یادگارهای ارزشمند حضرت امام (ره) می باشد، بیش از سایر دستگاه ها با مسئله محرومیت زدایی ارتباط دارد و باید هرکسی که در این مجموعه فعالیت می کند، همواره خود را خدمتگزار مردم بداند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تصریح کرد:

اگر خدمت به محرومین و حل مشکلات آنان دلسوزانه و بدون منت باشد، آرامش روحی و روانی بیشتری به همراه خواهد داشت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group