امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر معاونت پشتیبانی

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر معاونت پشتیبانی

جلسه ستاد اقامه نماز معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و سایر کارکنان برگزار گردید . در این جلسه پس از  تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید حجت السلام و المسلمین مصطفوی با تمسک به آیه ی شریفه ۳۷ سوره ی مبارکه نور به ارزش والای فریضه ی نماز اشاره کرده و با در نظر گرفتن این کلام نورانی افزودند که در وقت نماز تمامی کارهای خود را کنار گذاشته و به برپایی هرچه با شکوه تر نماز جماعت بپردازیم تا همه از برکات آن نه تنها در کار بلکه در تمام ابعاد زندگی بهره مند گردیم  . در ادامه حاجی زاده ضمن تقدیر از رهنمود های روشنگرانه ی حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی اظهار داشت که برپایی نماز یک وظیفه مهم است که دعوت به آن مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر میباشد . درپایان حاضرین نظرات خود را  در جهت کمک به برپایی هرچه بهتر نماز جماعت بیان کرده و به تبادل نظر پرداختند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group