مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان

جلسه ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور ناصری رئیس ستاد اقامه نماز استان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن ، حاج آقا صیدی قائم مقام نمایندگی ولی فقیه و جمعی از اعضاء ستاد این نهاد برگزار شد .

در ابتدای جلسه ناصری بر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه به ویژه در ادارات  تأکید کرد و گفت: در راستای تحقق این امر مهم باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده ‌شود.

وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن استان همواره در امر ترویج نماز جزء دستگاه های برتر استان می باشد، ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی باید بیش از پیش به مسائل معنوی که موضوع نماز در راس آن است، توجه ویژه نمایند.

ناصری به انعقاد تفاهم نامه ای در سطح کشور با دستگاه های اجرایی در خصوص توسعه و ترویج نماز اشاره کرد و گفت: تفاهم نامه ای در سطح کشور با توجه به ماهیت دستگاه ها منعقد گردیده تا هر دستگاه و نهادی در راستای اهداف ، ظرفیت خود در امر نماز فعالیت نمایند.

سپس مهندس صنعتی منفرد ضمن تقدیر از زحمات و تعاملات رئیس ستاد اقامه نماز با بنیاد مسکن استان، گفت: همواره ترویج نماز نقش مهمی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان داشته، چرا که توجه به مباحث اخلاقی و فرهنگی نیز همچون مسائل فنی و علمی در این نهاد مورد توجه است.

وی ادامه داد: اهمیت نماز و برپایی آن بر کسی پوشیده نبوده و همه وظیفه داریم در ترویج فرهنگ نماز بکوشیم تا سلامت اخلاقی جامعه حفظ شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با بیان اینکه،  اقامه نماز جماعت و ترویج آموزه های دینی موجب توسعه و گسترش معارف دینی می شود، اظهار کرد :نقش اگر در جامعه اسلامی نماز در جایگاه شایسته خود قرار گیرد، همه تلاش های سازنده مادی و معنوی راه خود را به سمت و سوی آرمان ها می گشاید و جامعه را به نقطه مطلوب آرمانی اسلام می رساند.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group