امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه توجیهی اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

جلسه توجیهی اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی، مامورین آمارگیری و کارشناسان این حوزه برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اینکه، اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی گامی مهم در جهت پیشبرد طرح جامع بهسازی و سازماندهی مساکن روستایی، ساماندهی و ایجاد امکانات رفاهی و اجرای سایر طرح های عمرانی می باشد، افزود: طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی در استان زنجان از ۲۱ مهرماه در ۲۱۱ روستای این استان و ۴ هزار و ۳۳۶  واحد مسکونی روستایی اجرا می‌شود.

وی هدف از اجرای این طرح را جمع‌آوری اطلاعات دقیق در زمینه امکانات عمومی، امکانات عمرانی، ویژگیهای سکونتی و بهداشتی ، برنامه‌ریزی جهت پیشبرد طرح جامع بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، بهبود و ساماندهی امکانات رفاهی و معیشت روستانشینان، برنامه ریزی دقیق دستگاههای اجرایی جهت توسعه و عمران مناطق روستایی و … دانست.

مهندس صنعتی منفرد ادامه داد: با مشارکت روستائیان و  جمع آوری اطلاعات دقیق و صحیح در این طرح از سوی مامورین و کارشناسان می توان در  تهیه و اجرای طرحهای جامع بهسازی مسکن، توسعه اصولی و پایدار روستاها و برنامه ریزی ها هدفمند و موثر عمل نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group