مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری جلسه بررسی وضعیت ستاد بازسازی استان با حضور معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و مدیرکل بنیاد مسکن استان

 

جلسه بررسی وضعیت بازسازی و مسکن روستایی و همچنین ستاد بازسازی بنیاد مسکن استان با حضور مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، مهندس جودی مدیرکل بازسازی معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و معاونین و مدیران بنیاد مسکن استان زنجان در روز دوشنبه مورخ ۸/۷/۹۸ در این نهاد انقلابی برگزار شد.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد گزارشی از فعالیت ستاد بازسازی در سطح استان ارائه نمود و گفت: با تشکیل ستاد از سوی بنیاد مسکن در شهرستان های استان، در حال حاظر امر بازسازی واحدهای آسیب دیده با سرعت بیشتری در حال انجام است.

وی به تسهیلات در نظر گرفته از سوی بنیاد مسکن تاکید کرد و افزود: در مرحله اول ۳۰۰ واحد روستایی احداثی، ۸۰ واحد احداثی شهری و ۳۰۰ واحد تعمیری شهری و روستایی مصوب شده و در مرحله دوم نیز ۸۲۸ واحد احداثی روستایی ، ۵۰ واحد احداثی شهری  و ۲۵۰ واحد تعمیری شهری و روستایی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: باید در احداث و تعمیر واحدهای خسارت دیده، همه مقررات فنی و اجرایی ساختمان لحاظ شود، تا در بلایای طبیعی ایمنی بالایی داشته باشند.

مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه،  ناظران نظام فنی روستایی تمام توان خویش را در جهت ساخت اصولی واحدها به کار می گیرند، افزود: بنیاد مسکن استان  نیز نظارت عالیه از واحدهای در حال ساخت در بالاترین سطح را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به توان و ظرفیت بالای بنیاد مسکن استان، ما نیز تمام توانمان را برای کمک و بازسازی واحد‌های مسکونی در مناطق سیل‌زده به کار گرفته ایم.

در ادامه مهندس مهدیان گفت: بنیاد مسکن استان زنجان با داشتن برنامه ریزی مطلوب و مناسب به خوبی توانسته گام های ویژه ای در راستای جذب اعتبارت و مقاوم سازی واحدهای مسکونی بردارد.

وی  بر تسریع در روند ارائه تسهیلات و اعتبارت برای مقاوم سازی و بازسازی واحدهای مسکونی روستایی تاکید نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group